رنگ های مدرن برای اتاق نشیمن

blank

رنگ های مدرن برای اتاق نشیمن

اتاق نشیمن دقیقا بخشی از خانه است که می تواند معنی کلمه خانه را برای ما تداعی کند. اوقات فراغت، راحتی، و جمع های دوستانه و خانوادگی همه اینجا اتفاق می افتد. محلی برای تولد بیشمار خاطرات و لحظات آرامش بخش. پس تعجب آور نیست که رنگ اتاق نشیمن چه تاثیر شگرفی بر روحیه کلی خانه شما داشته باشد. بسته به فضای منحصر به فرد خانه شما، فضای شما می تواند آرامش بخش یا حامل پیامی خاص باشد. میتواند جذابیتی به سبک قدیم یا تداعی گر زندگی مدرن باشد. سبک خانه و سلیقه شما هر کدام باشد این رنگ های جذاب بهترین انتخاب هایی هستند که می توانید برای یک اتاق نشیمن در سال 2020 انتخاب کنید. تفاوتی ندارد خودتان دست به قلمو و غلتک ببرید یا نقاشی را استخدام کنید.

 

blankسبز: رنگ هارمونی و تجدید حیات است. از آنجایی که منعکس کننده رنگ آمیزی طبیعی جهان است یکی از بهترین رنگ هایی است که می توانید برای اتاق نشیمن استفاده کنید. 

اگر فضای کافی (یا حوصله) برای گیاهان ندارید دیوار های سبز را به گستره نشیمن شما وارد کند. سبز می تواند همزمان هم تازه باشد و هم لطیف. جایگزینی مناسب برای کسانی که رنگ های خنثی را کسل کننده می دانند.

 

 

 

 

 

 

blankخاکستری: بر خلاف تصور عموم باعث می شود خانه شما بزرگتر به نظر برسد. زیبا و آرام، یک اتاق خاکستری مناسب برای فضای دکوراسیون مدرن است در ترکیبی با اشیا و هنز ها انتزاعی می توان خانه ای کاملا خاص طراحی کرد. خاکستری یک رنگ خنثی بسیار محبوب و انتخابی کم ریسک برای هر خانه ای است. اما نشستن همین رنگ خنثی بر دیوار های اتاق های نشیمن پیچیدگی خاصی ایجاد میکند در ترکیب با اشیا و دکوراسیون محبوب ترین بخش خانه تان را به دست خودتان بسازید. احتمالا از این پس ترک کردن فضای مثبت اتاق نشیمن برایتان سخت تر شود.

 

 

 

 

 

blankآبی: خیلی ساده آبی رنگ محدوب بسیاری از خانواده های آمریکایی است بنابراین رنگ کم ریسکی برای فضایی که قرار است همه را دور هم جمع کند محسوب می شود چون بی برو برگرد همه عاشق رنگ دیوار ها خواهند شد. یک اتاق نشیمن آبی تاثیر آرامش بخش و تثبیت کننده افکار را بر حاضرین دارد. تنوع رنگ آبی بسیار بالاست از تناژ های رنگی مختلفی آن می توان استفاده کرد و ترکیب آبی با رنگ هایی مثل قهوه ای و کرم بسیار زیبا خواهد شد. اگر کف اتاق نشیمن شما کف چوبی دارد آبی انتخاب خاص و شیک است. اتاق های آبی همیشه تمیز به نظر می رسند این باعث می شود دیر تر به فکر تعویض رنگ بیفتد و کمی به پس اندازتان بیفزایید.

 

 

 

 

 

 blankبژ: برای طراحان داخلی رنگی خنثی محسوب می شود. اگر طراحی پرده و مبلمان شما ساده و فاقد طرحی خاص است بژ رنگی قابل اعتماد برای اتاق نشیمن شما می شود. یک اتاق نشیمن بژ برای دکوراتوری که طراحی مینیمالیستی را می پسندد ضروری است. رنگ بژ می تواند جذابیتی دو چندان بدست آورد وقتی در ترکیبی با سایه هایی از انواع مختلف سفید ترکیب شود. دیوار هایی به رنگ بژ یک بوم نقاشی بزرگ برای این اثر هنری است. نگاره هایی از سایه های سفید بر صفحه بژ یک اثر خیره کننده و درجه یک را رقم می زند. بژ جزو رنگ هایی است که افراد بار ها به آن باز میگردند.

 

 

 

 

 

blankمشکی: شاید تصور کنید رنگ مشکی رنگ نامناسبی برای اتاق نشیمن است. اشتباه فکر نمی کنید مشکی نامتداول ترین رنگ برای یک اتاق نشیمن است. اما این همان چیزی است که آن را عالی، خاص و چشم نواز تر میکند. دقیقا همان رنگی است که کمتر چشمی آن را در این فضا دیده است. یک اتاق نشیمن با دیوار های سیاه غیر منتظره و چشمگیر است. جزئیات معماری در اتاق های نشیمن به رنگ مشکی بیشتر جلب توجه می کنند. بنابراین اگر به معماری اتاق نشیمن خود اعتماد دارید رنگ شما مشکی است. مبلمان شما در زمینه تاریک جذاب تر به نظر می رسند. اگر نور طبیعی زیادی به داخل خانه شما می تابد رنگ مشکی می تواند تعادل را به خانه شما هدیه دهد. روش های زیادی برای طراحی یک اتاق نشیمن مشکی وجود دارد و نکته عجیب آن است که همه این طراحی ها در نهایت شبیه به بیانیه ای اعتراضی به نظر می رسند. بیانیه ای که خانه شما حامل آن است و پایه های آن در اتاق نشیمن شما پی ریزی شده است.